odeabank kredileri

ODEABANK PTT Kredi Başvurusu Yapma

Odeabank PTT kredi başvurusu nasıl yapılır? Odeabank son zamanlarda sadece kimlik kartı ile kredi verdiği için birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Daha yeni bir banka olduğu için yeterince şube sayısına henüz ulaşamamıştır. Daha 2012 yılında kurulan bankanın 20 şubesi bulunmaktadır.  Bu yüzden kredi vermek seçeneklerini başka yerlerden kullanmak alternatifleri yaratmaktadır. PTT ile yaptığı anlaşma sonucunda, PTT nin tüm şubelerinden Odeabank kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bulunacağınız üst limit 30.000 TL olarak belirlenmiştir. Kendinize en yakın PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte gitmeniz yeterli. Ya da cep telefonunuzdan TC kimlik numaranızı yazarak 8444 göndermeniz de yeterli. Birkaç dakika içinde Odeabank için kredi sonucunuz iletilmektedir. Olumlu geldiği taktirde, size en yakın bir Odeabank şubesi yok ise, PTT şubelerine gidip kredinizi kullanabilirsiniz . İhtiyaç kredisi için 36 ay vade imkanları vardır. Özellikle PTT nin emekli müşterileri de Odeabank’ın ihtiyaç kredisinden yararlanabilirler. En yüksek limit olan 30.000 TL için 75 yaşın altında olmanız gerekmektedir. Yani yaş sınırlaması vardır.

odeabank kredileri
odeabank kredileri

Odeabank PTT Kredi Faiz Oranı

Odeabank’ın cazip faiz uygulamaları mevcuttur. %0.99 faiz uygulamalar ile taksit oranları herke için caziptir.  Ayrıca Odeabank’ın WEB sitesinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. TC kimlik ve cep numaranızı girdikten sonra cep telefonunuza şifre gelmektedir. Gelen şifreyi ekrana girmeniz yeterli. Cep telefonunuza birkaç dakika içinde başvuru sonucunuz iletilmektedir. Olumlu cevap geldiği taktirde referans numaranız ile birlikte gelecektir. Referans numaranız ile birlikte PTT şubesine gidip kredinizi kullanabilirsiniz. Odeabank’a kredi başvurusunda bulunmanız bu kadar kolay. Nakit hazır kredilerinden anında faydalanabilirsiniz.

Odeabank Kredi İletişim

Odeabank’ın tüm kredilerin ile daha detaylı bilgileri ve merak ettiğiniz soruların cevabını 444 8 444 veya 0850 222 8444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir