Banka harici kredi

Bankalardan kredi çekmek isteyen kişiler ve bankalardan sicil durumundan dolayı kredi alamayan kimseler bizimle irtibata geçebilirler. Bankalardan kredi alabilmeleri için bireyleri bilgilendiriyoruz.

KONUT KREDİLERİ

Uzun vadeli olarak alacağınız konut kredisi ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Boşu boşuna kira ödemeyin evinizi alın ve kendi evinizde oturun. Kredi çekmek ve ev almak o kadar zor değil yeter ki uygun danışmanlık ile doğru ve zamanında hareket etmeyin bilin. 120 vadeli konut kredileri hatta 240 ay vade ile konut kredilerinden faydalanabilirsiniz. Neyi nasıl yapmanız gerektiğini kredi danışmanlarından öğrenebilirsiniz. Size uygun olan bir çok alternatif değerlendirilir. Kefil yok, teminat yok, sigorta yok, gelir belgesiz ve maaş bordrosuz olarak değişik varyasyonlarla yapılan değerlendirmeler sonucu kredileriniz çıkartılır.

İHTİYAÇ KREDİLERİ

Neye ihtiyacınız varsa geciktirmeyin ertelemeyin ve yolunuza devam edin. Eğitim masraflarınız için mi kredi arıyorsunuz EVET “kredi var“, Ttil için mi kredi arıyorsunuz EVET “kredi var“. Her ne ihtiyacınız varsa bireysel tüketici kredilerinden faydalanabilirsiniz.Bunun alternatif bir kaç yöntem uygulanmaktadır ve elbet bir tanesi size uyacaktır bu şekilde kredi notum düşük,sigortam yok, kara listedeyim,sicilim bozuk diye dert etmenize gerek kalmaz.

TAŞIT KREDİLERİ

Taşıt kredileri ile max vade 48 aydır. Yani Alabileceğiniz kredi 48 ay vadeli kredi olacaktır. Yeni araçlarda özellikle araç aldığınız firmaların kendi finans kuruluşları sayesinde kolayca kredi çıkartılmaktadır.2. El araçlarda ise 8 yaşındaki arabalara kadar 48 ay vadeli kredi seçeneği ile sizin de artık bir arabanız olabilir.

Kredi seçenekleri arasında ipotekle kredi, teminatlı krediler gibi bir çok alternatifin yanında komisyonla ve senetle kredi alımı içinde danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Ticari krediler ayrı bir departman konusudur. Ticari krediler için de destek alabilirsiniz.