Senetle Kredi Sitesi Biz Kredinizi Çekelim’e Referans Oldu

Acil nakit para ihtiyacı durumlarında akla ilk gelen yerler bankalar olmakla beraber kimi zaman belli başlı durumlarda bankalardan kredi almak mümkün olmamakta ve bu durumdan mustarip olan oldukça fazla sayıda kişi çok büyük problemler yaşamak zorunda kalmaktadır. Eğer siz de …

Yurtdışından Vekalet Nasıl Alınır?

Vekalet; iki taraflı yapılan bir sözleşmedir. Bu sözleşmede, taraflardan biri diğerine kendi adına genel veya sınırlı alanlarda hareket edebilme yetkisini verir. Hangi durumlarda vekalet veririz? Dikkat etmemiz gereken konular neler? Yurt dışından vekalet nasıl alınır? Almanya’dan Türkiye’ye vekalet gönderme işlemleri..

Banka İpotekli Araç Satılır Mı?

Sayfamızda rehinli araç satışı ile ilgili işlemler nasıl yapılır anlatıyoruz. Bu sayede rehinli araç devri ve banka ipotekli araç satışı işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Danışmanlık hizmeti kapsamın uygulanacak yöntemler size birebir anlatılacaktır.

Yurt Dışında Yaşayan Türkler Hangi Bankalardan Kredi Çekebilir?

Yurt dışında yaşayan Türklere özel kredi kampanyası yapan bankalar mevcuttur. Özellikle gurbetçilere kredi veren bu bankalar Mortgage kredisi olarak yani konut kredisi kampanyaları düzenlemekte ve gurbetçilere özel faiz oranları ve taksitlendirme yapmaktalar.