Kredinizi Biz Ödeyelim

Bankalardan kredi alma olanağı bulamayan kişiler için son günlerde çözüm olanağı sunan oldukça fazla kredi danışmanlık firması hizmet sunmakta olup, “kredinizi biz ödeyelim”, “biz kredinizi çekelim siz ödeyin” ya da “sizin yerinize biz kredi çekelim” konseptli ilanlar ile oldukça fazla sayıda kişiye çözüm olanakları sunmaktadırlar. Söz konusu bu şirketler aracılığı ile acil para sıkıntısı çeken kişiler oldukça rahat şartlar altında kredi alabilme olanağı bulmaktadır.

Bankalara gittiğimiz zaman ilk olarak yaptıkları işlem bizimle alakalı olarak bir araştırma yapmak olmaktadır. Bu araştırmanın konusu ise geçmişte yapmış olduğumuz ödemeler olmakla birlikte, eğer almış olduğumuz kredilere düzenli ödeme yapmamış isek bu bizim için bir eksi puan olmakta ve bankalar da bu sebepten dolayı başvuru yaptığımız kredilere olumlu cevap vermekten kaçınmaktadırlar.

Bu tarz hizmet veren ana site biz kredinizi çekelim siz ödeyin com dur. Ama aynı sloganı kullanarak prim yapmaya çalışan başka marka ve firmalar da vardır. Bunlara pek rağbet etmemelisiniz. Çünkü bu firmanın adını kullanarak sizinle iletişime geçebilirler o yüzden sadece sonu  COM olan site ile iletişime geçiniz.

Comments

  1. Benim acilen 3000 tlye ihtiyacım var. Nisan ayında ödeme yapabilirim.
    Elimden her iş gelir. Ütü yapabilirim. Şu anda özel bir şirkette 9- 6.30 arasında çalışmaktayım.
    Akşamları ve hafta sonları her iş yapabilirim.Yemek yapabilirim, etiketleme yapabilirim, 10 parmak yazıyorum. Bilgisayar bilgim çok iyidir. Şu anda aklıma gelenler bunlar. Umarım faydası dokunur.

  2. Bana acil olarak 22000 gibi bir para lazım. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. Parayı almamın sebebi eski çalıştığım yerin kaybetmiş olduğum 15000 TL sini ödeyeceğim. Mahkemeyi kaybettim kanıt olmadığı için. 7000 tl yi de bir banka da ki kredimi kapatacağım. Evliyim 1 çocuğum var 2 yaşında. Özel bir şirkette çalışıyorum. Ve gelirim 2000 TL. Ev kirası vermiyorum. Aylık 750-800 TL gibi bir ödeme yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir