Acil Para Lazım GaziAntep

Maddi olanaksızlıklar yaşadığımız dönemlerde belli başlı yerlerden para bulmak için arayış içerisine gireriz. Bu ve benzeri durumlarda çözüm olanağı sunacak ilk yer bankalar olmakla beraber kimi zaman bankalar kredi taleplerini geri çevirdiği için daha farklı çözüm olanakları aranmaktadır.

Söz konusu bu durum ülkemizin hemen hemen her ilinde yaşanmakla beraber sıklıkla rastlanan illerden biri de Gaziantep olmaktadır. Söz konusu bu ilde para sıkıntısı çeken kişilere çözüm olarak sunabileceğimiz yerler şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Bankalar ile Para Sıkıntısı Çeken Kişiler Arasında Aracılık Yapan Firmalar: sözü geçen bu firmalar bankalardan kredi alma sürecinde sıkıntı yaşayan kişilere olanaklar sunmakta olan yerler olarak dikkat çekmektedir.
  • Kredi Kartına Taksitle ya da Senetle Para Veren Kuyumcular: Gaziantep’te bu yol ile insanların nakit sıkıntılarını gideren pek çok kuyumcu bulunmakla beraber bu kuyumcuların işleyiş sistemlerine dair bilgi vermemiz gerekir ise söz konusu bu kuyumculardan sahip olduğumuz kredi kartına taksit yaptırarak ya da senet karşılığında ödemek sureti ile altın almamız ve bu altınları bozdurup nakde çevirmek yöntemi ile de para ihtiyacımızı karşılamamız mümkün olmaktadır. Bu yöntem ile para sıkıntısını gideren oldukça fazla sayıda kişi bulunmakla beraber detayları anlatılan çözüm olanağını sunan kuyumcular da yadsınamayacak kadar fazla sayıdadır.
  • Senetle Mal Alıp Satma: acil nakit sıkıntıları yaşadığımız zamanlar bize çözüm olacak başka bir yöntem ise senet ile mal satan yerlerden, satabileceğimiz özellikte mallar alıp satma yöntemi olmaktadır. Söz konusu olan bu yöntem ile alıp satılabilecek ürünler arasında; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, bilgisayar ya da cep telefonu bulunmaktadır.

Tüm bu yöntemleri v çözüm olacak pek çok farklı yöntemi uygularken dikkat etmemiz gereken en önemli şey ise yasal yollardan çözüm olanağı bulmak olmalıdır.

Comments

  1. Gaziantep’te yaşıyorum.Acil 3.000 liraya ihtiyacım var.Nereye gitmeliyim kiminle irtibata geçmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim

  2. Merhaba ben Gaziantep den acil 20 bin lira krediye ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz

  3. Gaziantep de yaşıyorum acil ama çok acil 8,000 ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim lutfen acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir