Bankalarda Borç Kapatma Kredisi Var Mı

Borç kapatma, diğer adı ile borç transfer kredisi tüketiciler tarafından en çok kullanılan ve ilgi çeken hizmetler arasında yerini aldı. A bankasından yüksek faiz ile kullandığınız krediyi daha uygun faizle kredi veren diğer banka finansmanı ile kapatabilir ve ödemelerinize bu şekilde devam edebilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Hangi Amaçlar İçin Kullanılır

Belirttiğimiz amacın yanı sıra birden fazla bankada dağınık halde bulunan kredilerinizi te bir çatı altında toplama imkânı da sunar. Uzun vadeler de kullanır iseniz de taksit tutarlarının azalmasına ve bununla da kolay ödeme yapmanıza olanak sağlar. Borç kapatma kredisi genel de ihtiyaç ya da taşıt kredisi gibi düşük rakamlı kredilere sunulmaktadır. Konut kredisi gibi yüksek meblağlı krediler de hizmeti alacak banka bulmanız zor olabilir. Bunun dışında belirttiğimiz krediler de gerek özel gerek ise kamu sermayeli bankalardan borç kapatma kredinizi alabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Akbank, Denizbank, Yapı Kredi bankası, Finansbank, Türkiye Ekonomi bankası, Garanti bankasından ilgili krediyi kullanabilir, hizmet alabilirsiniz. Borç kapatma kredisi kullanımı için aktif bankaya olan borçlarınızı zamanında ve düzenli ödüyor olmanız gerekiyor. Eğer ödeme yapmıyor ve bunun üzerinden de aylar geçti ise maalesef başvuru yaptığınız bankada tarafınıza olumsuz cevap verecektir. Sıraladığımız bankaların en yakın şubesine giderek başvurularınızı yapabilirsiniz. Şubeye gidecek kadar zamanım yok diyenler arasında iseniz de resmi internet adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak online başvuru yapabilirsiniz. Banka aynı gün içerisinde sonuç olumlu da olsa olumsuz da sizinle paylaşacaktır. Aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi ve toplam geri ödemenizi öğrenmek için de yine bankanın resmi adresi içeriğinde yer alan hesaplama araçlarını kullanabilirsiniz.

Sizde dağınık kredi kullanımından yoruldu iseniz, bankanın yüksek faiz oranları artık canınızı sıkan bir hal aldı ve bu durum da ödeme zorluğu yaşamanıza neden oluyor ise borç kapatma kredisinden daha fazla zaman kaybetmeden yararlanabilirsiniz.

Comments

  1. Acil nakit ihtiyacım var bana ulaşın 25000 tl ile 50000 tl arası paraya ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir