senetle kredi Antalya

Senetle Kredi Verenler Antalya

senetle kredi Antalya
senetle kredi Antalya

Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya, aynı zamanda ticaret alanında da önemli bir şehirdir. Birçok limana ev sahipliği yapmasından dolayı çeşitli sektörlerde ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Antalya nüfusu itibariyle de çeşitli meslek gruplarında yer alan kişileri barındırmaktadır. Bu kişilerin acil nakit sorunlarının meydana gelmesi de hem bireysel hem de kurumsal anlamda son derece normaldir. Acil nakit sorunu ile karşı karşıya kalan kişiler, bankalardan kredi alma yöntemini tercih edebilir. Böyle durumlarda bankalar ilk olarak kredi notuna bakmaktadır. Kredi notu, kredi alacak olan kişilerde bankaların aradığı en önemli noktalardan birisidir.

Kredi alabilmek için öncelikli olarak daha önceki dönemlerde alınan kredilerin düzenli bir şekilde ödenmesi gerekmektedir. Sadece krediler değil, kredi kartlarının borçlarının da her zaman takip edilmesi ve bu şekilde kredi notunun her zaman istikrarlı bir şekilde korunması gerekmektedir. Acil olarak nakit sorunu yaşayan kişiler, eğer kredi notu da düşükse çok zor günler yaşayabilir. Ancak bu durum Antalya’da bulunan senetle veya komisyonla kredi veren kişiler sayesinde sorun haline gelmekten çıkmaktadır.

Senetle Borç Para Veren Kişiler Antalya

Bankalardan kredi alamayan kişiler nedeniyle artık bir sektör haline gelen senetle veya komisyonla krediler, çok hızlı bir şekilde nakit akışı sağladığı için artık bankalardan kredi alan kişiler tarafından bile tercih edilebilmektedir. Senetle kredi veren kişiler ile yapılan görüşmelerde ilk olarak alınmak istenen kredi miktarı hakkında bir görüşme yapılır. Burada alınacak olan kredinin limiti önemlidir.

Gerek komisyonla gerek senetle kredi alma işlemlerinde olsun her zaman kredi miktarları üzerinden bir ödeme planı ve faiz oranı belirlenmektedir. Senetle alınan kredilerde gerek duyulan nakit miktarı elden direkt olarak verilir. Bir ödeme planı çıkartılır ve aylık taksitler ile anlaşma sağlanır.

Komisyonla kredide de bankalardan çıkartılamayan krediler aracık kurumlar ile alınır. Daha sonra, aracı kurum alınan kredinin miktarına göre belirlenen komisyon oranlarını bu kişilerden ücret olarak alır. Her iki durum da sizlerin nakit sorunlarını çözmeye yöneliktir. Bankalardan kredi alamayan kişilere ilaç gibi gelmekte ve sorunları çok iyi bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Comments

 1. Antalya için kredi konusunda yardımcı oluyormusunuz?
  Ayrıca bankalarla sorunlu olduğum için kredi çekemiyorum.
  Bu sorunları düzeltmek için kredi arayışındayım.
  Yardımcı olabilirseniz ön ödeme istemeden,görüşmek isterim.
  Selamlar…

 2. Bugün acil 15000 tl ihtiyacım var bankalardan alamıyorum sigortalı çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Antalyadayım bankalardan kara listedeyim. Bana taksitle otomobil veya 10 bin TL laazım

 4. Devlet Memuruyum. En geç Haziran ayında geri ödenmek üzere çok acil nakit paraya ihtiyacım var. İcra, haciz, vb .gibi bir durumum yoktur maaşımda. 3-4 aylık bir sıkıntım söz konusu sadece…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir