Kredi Notum Düşük Diyenlere Senetle Kredi Var

Artık şu her banka kurumunda karşımıza çıkmakta olan kredi notundan fena halde sıkılmış durumdayız. Ne zaman nakite sıkışsak başvuruda bulunduğumuz tüm banka kurumları tarafından tarafımızdan talep edilen kredi notu geçmişten bugüne finans sektöründe kullanmakta olduğumuz tüm ürünlerin ödeme düzensizliklerine göre,borçlanma sayısının artışına göre,kredi başvuru sayınıza göre değişkenlik göstermekte olan sayısal ifadelere verilen isimdir kredi notu.

Kredi Notu Düşüklere Kredi

Bu nedenle banka kurumları tarafından oldukça büyük önem içermektedir. İlgili sayısal verisi düşük olan kişilere genellikle bankalar kapılarını kapatmaktadır. Ortalama olarak 900 ile 1.100 puan arasında bir değere sahip olan bireyler belirli finans kurumlarında ihtiyaçlarına cevap bulabilseler bile 900 puan altında kalan bireyler kesinlikle bu kurumların kapısından bile içeri giremezler. Ama dert değil artık biz buradayız. Kredi danışmanlık şirketi olarak kredi notu düşük olanların yanındayız. Diyelim ki nakit paraya sıkıştınız ve acil olarak bu parayı bulmanız gerek.

  Peki ne yapacaksınız!

credit notu

İnternet adresimize başvuruda bulunarak bizimle irtibata geçiniz ve rahat ediniz. Yalnızca bir tık uzağınızda size kredi notunuzun sayısal ifadesinin düşüklüğüne rağmen kredi olanağı sağlamak için varız.

Peki nasıl yapacaksınız!

Oldukça kolay tabi ki kendimizi de herhangi bir ödememe riskine istinaden güven altına alacak yolu da bularak bu imkanı sizlere sunuyoruz. Yalnızca yapmanız gereken tarafınıza imzaya sunduğumuz senet evrakını imzalamak. Senet nedir derseniz. Bizim teminatımızdır cevabını alabilirsiniz. Bilindiği üzere hukuki geçerliliği bulunmakta olan bu evrak ilgili geri ödemelerinizi zamanında düzenli olarak yapmadığınız takdirde bizim sizlere karşı kullanmak durumunda kaldığımız bir güvencedir. Aksi takdirde verdiğimiz tutarı geri almamız olanaksız hale gelebilmektedir kimi zaman.

Bu nedenle kolaylıkla nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Borç aldığınız kredi tutarı kadar senet imzalayarak nakit ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilme olanağına sahip olmaktasınız. Tarafınızdan herhangi bir evrak yada kefil talebinde buunmamamız da size sağlanan avantajların başında gelmektedir. Artık kredi notunu bahane ederek sıkıntı çekmeye son veriyoruz.

Comments

  1. Öncelikle iyi çalışmalar, bankalardan kredi alamadığımdan dolayı sizlere başvuru yapma gereğinde bulunuyorum. Borcuma sadık biriyim fakat askerlik dönemimden kalma bir borcum yüzünden Kanuni takibim devam etmekte. 10000 tl ye kadar nakit ihtiyacım var. Bankalara olan borcumu ödeyip gerisine seyahat için kullanmak istiyorum.

  2. Ben Konya da ikamet ediyorum. Kendi işimiz ile ticaret yapıyoruz. İş yerimizdeki yeni yapılanma ile ilgili acil 15.000 TL ya da 20.000 TL ne kadar alabilirsem senetle kredi kullanmak istiyorum. Bundan yaklaşık 6 yıl önce banka takibi yaşamıştım şu an takibim yok. Lakin skorum düşük olduğu için kredi kullanamıyorum. Senetle kredi kullanmam da bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Aylık 1000 TL bile olsa taksit ödemesi çok rahat öderim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok acil sizden haber bekliyorum.

  3. Herhangi bir bankaya ödenmemiş yada takipte bir durumum yok ama kredi notundan dolayı kredi anlamıyorum, esnafım 20 bin tl ye ihtiyacım var.

  4. Ben özel sektör de çalışıyorum maaşım 3000 lira bana 12 ay vade ile 5000 TL lazım dağınık borçların ödenmesi için

  5. İyi çalışmalar. Son zamanlarda yaptığım düzensiz harcamalar nedeni ile 15.000 lira paraya ihtiyaç duyuyorum. 5.500 lira net maaş ile özel bir yatta 2. Kaptan olarak çalışmaktayım 6 yıldır aynı işletmede çalışıyorum bunu banka bilgilerim ile de teyit etmem mümkün. Kredi kullanma şansım maalesef ki yok eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir