Karadeniz Fındık ve Çay Üreticilerine Senetle Kredi Verilir

Her bölgemiz her ilimiz birbirinden oldukça farklı kültürlere, farklı ekonomik özelliklere ve üretimlere sahiptir. Çoğunlukla coğrafi koşullar ve bölgeye ait iklimlerin belirlediği üretimler neticesinde geçimlerini sağlamaktadırlar. Örneğin Karadeniz bölgemize ait Samsun, Trabzon, Ordu, Artvin gibi illere ait iklim özelliklerine bağlı olarak hemen hemen her mevsimin yağışlı geçmesi fındık ve çay gibi yağmuru seven ürünlerin üretimindeki olanağı arttırmış ve burada yaşayan halk’da geçim kaynağı olarak bu ürünleri yetiştirmeyi seçmiştir.

fındık senetle kredi
fındık senetle kredi

Ancak her ikisi de bir hayli güç,zaman ve maddi olanak gerektirmektedir. Takdir edersiniz ki maddiyat olmadan her ne kadar insan gücü de olsa pek bir işe yaramamaktadır. Fındık  ürünün fidesinin satın alınması, dikilmesi, ağaçların bakımı, ilaçlanması, gübrelenmesi hepsi maliyete bağlıdır. Çay üretiminde de aynı özellikler geçerlidir. Haliyle sürekli olarak para gerektirmektedir.

Şimdi biz size diyoruz ki gelin  siz ürününüzü üretin biz size maddi destek sağlayalım. Böylelikle daha verimli ürünler üretin daha iyi kazanç elde edin.Sadece  yapmanız gerekli olan tek şey bu iş için kurulmuş olan kredinizi biz çekelim firmamıza başvuruda bulunarak destek talebinde bulunmak ve danışman arkadaşlarımızın tarafınıza ulaşımını sağlamak adına iletişim numarası bırakmaktır. Arkadaşlarımızın size ulaşımından sonra belirttiğiniz ihtiyacınız doğrultusunda size göndermekte olduğumuz senet evrakı üzerine isminiz,soyadınız,adresinizi yazarak altına her zaman kullanmakta olduğunuz imzanızı atarak üzerini bizden talep ettiğiniz tutar ve ürününüzün hasat zamanına göre planladığınız ödeme tarihini de yazarak bize geri teslim etmenizdir. Bunun sonucunda sizden talep ettiğimiz küçük tutarlı bir komisyon oranı kapsamında kredi olanağınız tarafımızca karşılanmaktadır.

Hadi sizde gelin hemen kredinizi kullanın ürününüzü yetiştirmeye devam edin. İlaçlamanızı, gübrelemenizi zamanında yapın ürününüz maddi olanaklar yüzünden zarar görmesin. İlgili imzaladığınız evraka bağlı kalarak zamanında geri ödemenizi yaptığınız takdirde hiç bir problem oluşmadan kredi olanağına devamlılık sağlayabilirsiniz.

Comments

  1. Şuan hastam var kkb yetmiyor kredi var içerde Allah aşkına senetle para verirseniz tek sizden para alıp heryeri kapatıp senet ödeye bilirim lütfen yardımcı ola bilirseniz çok acil hastamda var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir