Acil Tefeci Bursa

Bursa şehri, ticari anlamda oldukça aktif olan şehirlerimizden biri. Bulunduğu lokasyon nedeni ile, İstanbul, Ankara gibi büyük şehirler gibi çok fazla ticaretin döndüğü bir şehir. Bu yüzden de, hem acil nakit ihtiyacı çok fazla oluyor, hem de acil nakit para bulabileceğiniz bir şehir. Acil tefeci Bursa diye arama yaptığınızda da bu yüzden, bu işle uğraşan kişileri bulmakta zorlanmazsınız.

TEFECİ BUL BURSA

Tefeciler, senetle kredi veren kişilerdir. Bu kişiler, yüklü miktarda nakte ihtiyaç duyanlara ya da az miktarda olsa da bankalardan kredi alamayanlara, borç para verenlerdir. Yaptıkları iş asıl olarak yasal değil. Vergi ödemedikleri için haksız kazanç sağlarlar. Bununla birlikte, borç verdikleri kişilere uyguladıkları komisyon ve faiz oranları da yasalar tarafından belirtilen fiyatların çok çok üstündedir. Bu yüzden de her açıdan kötü bir ticarettir. Bu kişilerle çalışmak da sizin adınıza da çok güvenli olmayacaktır.

BURSADAKİ TEFECİLER

Tefeciler ile çalışmak zorundaysanız, nereden tefeci bulurum Bursa şeklinde araştırmalarınızı internet üzerinden yapabilirsiniz. Sağlık sorunları gibi önemli bir konu değilse, acil nakit ihtiyaçlarınızı yasal ticaret yollarından karşılamayı denemelisiniz. Yine de, sağlık sorunları için bile paraya ihtiyacınız varsa, yasal yolların tamamını denemede, sıkıntı yaratabilecek bu ticaret şeklinden uzak durmanızda fayda var. Bununla birlikte, mecbur kaldığınız bir durum söz konusu ise, mutlaka senet nasıl yazılır ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olmayı ihmal etmeyin. Bir de böyle bir durumda dolandırılmak istemezsiniz.

Comments

  1. 3 dairesi altında 1 dükkanı bulunan toplamda Minimum 1 milyon tl ve üzeri değerinde olan binamızı ipotek ettirip karşılığında var olan işimize sermaye amaçlı 500.000 tl nakit ihtiyacımız var. Ödemeler vade farkına göre 24 veya 36 aylık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir