tefeci bul

Acil Tefeci Ankara

tefeci bul
tefeci bul ankara

Acil tefeci Ankara gibi büyük illerde kolaylıkla ulaşılabilir. Çeşitli nedenlerle bankalardan kredi alamıyorsanız, tefecilerden para almak da bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Fakat tefeciler ile çalışmak pek çok açıdan sıkıntılı durumlar yaratabiliyor. Bunların başında da tefecilerin uyguladıkları faiz oranları geliyor. Bazı senetle kredi verenler verdikleri kredinin ödemesini iki katı olarak yapıyorlar. Bu yüzden, tefeciler ile çalışmadan önce bankalardan kredi alabilme koşullarını iyileştirme yönüne gitmek çok daha karlı bir alışveriş oluyor.

Acil tefeci Ankara için araştırmanıza başlamadan önce, bankalardan neden kredi alamadığınızı öğrenmelisiniz. Örneğin gelir belgeniz yoksa, bankalardan gelir belgesiz kredi alma şansınız da bulunuyor. Bankalar sadece sizden, düzenli olarak bir geliriniz olduğunu beyan etmenizi isterler. Örneğin bir kira bedelini de gelir olarak gösterebilirsiniz. Bunun yanı sıra ipotek ile de kredi alma şansınız bulunuyor ya da çekeceğiniz kredi kadar vadeli teminat hesabı açtırarak  da bankalardan kredi çekebilirsiniz. Kredi notunuz düşük olduğu için bankalardan kredi alamıyorsanız, kredi notunuzu yükseltmek için de pek çok yöntem bulunuyor. Üstelik bu yöntemlerin pek çoğu çok kısa sürede kredi notunuzun yükselmesine olanak sağlıyor. Kredi notu nasıl yükseltilir ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için, sitemiz içerisinde yer alan diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Comments

  1. Merhabalar Ankara’da yaşıyorum 2600 TL maaşım var ssksız çalışıyorum bunu yazılı kâğıt üzerinde beyan ederim 30 bin liraya ihtiyacım var 3 ay sonra tsk personeli olarak göreve başlayacağım buda teminatım olur her ay aksatmadan borcumu öderim yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir