kredi çıkartılır

Acil Kredi Lazım Nasıl Alabilirim?

Acil kredi lazım nasıl alabilirim? Acil para lazım ne yapmalıyım? Acil kredi lazım nereden bulabilirim? Sgklı bir işte çalışıyorsanız, uzun süre kredi kartı da kullanıp, ödemelerini düzenli yapıyorsanız, tüm bankalardan istediğiniz zaman kredi kullanabilirsiniz. Kredi kartı kullanmanız gerekiyor diyorum çünkü bankalarla hiç bir işlemi olmayan kişilerin kredi notları oluşmaz.  Hatta hızlı kredi sayesinde anında bankaların WEB sitelerinden kredi başvurusunda bulunup hazır olan kredinizi size en yakın şubeye giderek kullanabilirsiniz. Ya da  bazı bankaların WEB sitesinden kullandığınız krediyi anında hiçbir prosedürle uğraşmadan hesabınıza geçirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ama bankalardan düşük krediniz veya devam eden kredi borçlarınızdan dolayı krediyi çekemeyebilirsiniz. Çünkü bankalar kredisi düşük olanlara ve var olan kredi borçları aylık gelirinizin %45 ini kapsıyorsa pek kredi vermeye yanaşmazlar.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalara Bakın

Böyle bir durumsa iseniz başka alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Başka alternatifleri dediğim, kredi notunun pek önemli olmadığı, başka kurumlar. Ama her önünüze gelen kurumlara pek güvenmeyin. Finansman danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Finansman danışmanları, sizin adınıza kredi çıkartabilirler. Yani sizin başvurduğunuz kredi red kararı almış olsa bile, hiç fark etmez, kredinizi onaylatabilirler. Anlaşmaları oldukları bankadan kredi notunuzu yüksek göstererek, kredinizin onaylanmasını sağlamaktadırlar. Ama tabi belirli komisyonlar karşılığında.

kredi çıkartılır
kredi çıkartılır

Acil ve anında kredi veren yerler nereler?

Onların işi de bu. Finansman danışmanlarına WEB sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayfalara cep numaranızı bırakmanız yeterli. Size en kısa süre içinde dönüş yapacaklardır. Sizin TC kimlik numarasıyla bankalar nezdindeki kredi notunuzu araştırıp, kredinizin onaylanma durumunu söyleyeceklerdir. Tabi bu arada onaylanırsa ne kadar komisyon alacaklarını da. Alacakları komisyonlar sizin talep ettiğiniz miktarlar ile değişmektedir. Krediniz onaylandıktan sonra, komisyonlarını vereceksiniz. Ama siz tabi ki bankaya borçlu olacaksınız. Ayrıca kredi sonuçlarını çok hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Ama ne olursa olsun krediniz onaylanmadan önce komisyon vermeyi kabul etmeyin. Bu konuda size güven verebilirler ama yine güvenmemenizi tavsiye ederim. Bu şekilde mağdur olan bir çok insan bulunmaktadır. Kredinizin onaylandıktan sonra vereceğinizi söyleyin. Eğer kabul etmezlerse de sizde hiç bulaşmayın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir