Bankalarda Kredisi Olanlara 2. Krediyi Biz Veriyoruz

Acil ihtiyaçlarımızı gidermek için ya da mevcut borçlarımızı bankalardan kredi almak son derece çözüm odaklı bir hizmet olsa da yeni bir ihtiyaç durumunda tekrar kredi almak oldukça güç ve sıkıntılı olmaktadır. Ancak artık bu durumda olan kişilerin üzülmesine gerek yok çünkü bankalarda kredisi olanlara ikinci krediyi biz veriyoruz.

Para sıkıntılarının ne zaman ve basıl gerçekleşeceği bilinmediği için hemen her zaman söz konusu olan bu problemle karşılaşmak mümkün olmakta, ancak hali hazırda bir kredi borcu olan kişinin başka bir kredi daha çekmesi nerede imkansız olmaktadır işte bu noktada anlatılan sıkıntıdan mustarip olan kişilerin imdadına firmamız yetişmektedir. Piyasada bulunan tüm kredi danışmanlık firmalarının aksine ikinci kredi için başvurmakta olan müşterilerimizi geri çevirmiyor aksine bu müşterilerimize faydalı olabilmek için ekstra çaba gösteriyoruz.

Sunmakta olduğumuz kredi hizmetine dair detayları belirtmemiz gerekir ise belli başlı özellikler şunlar olmaktadır:

  1. Verecek olduğumuz kredi hizmeti tamamen senetlere bağlanmakta olup bu hizmeti “senet karşılığında kredi” olarak tanımlamak son derece doğru ve yerinde olacaktır.
  2. Kredi hizmetimize dair belirtilmesi gereken en önemli detay vereceğimiz borç para üzerinden yüzde on beş oranında komisyon tahsil etme uygulamamızdır. Bu komisyon oranı sabit olup ne kadar yüksek tutarlarda kredi çekerseniz çekin bu oran üzerinden ödemeniz tahsil edilecektir.
  3. Alacak olduğunuz kredinin vade süresi ise kredinin tutarına göre değişim göstermekle birlikte 5 bin Türk Lirası’na kadar on iki ay, 20 bin Türk Lirası’na kadar kırk sekiz ay, 50 Türk Lirası’na kadar 96 ay, daha üstü tutarlarda ise yüz yirmi aydır.
  4. Firmamız kredi çekecek olan kişinin özelliklerine göre değerlendirme yaparak kefil ya da teminat talep etme hakkını saklı tutmaktadır.
  5. Kredi başvurusu esnasında sizden talep edilecek olan belgeler ise sahip olduğunuz nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesinden en az biri, gelirinizi gösterir bir maaş bordrosu ve hali hazırda devam etmekte olan kredi borcuna ait bir dökümdür.

Comments

  1. 25 bin lira kadar borcum var bana kredi çıkartabilirseniz memnun olurum maaşım 1600 lira net maaşımda haciz var 400 lira kadar kesıntı oluyor ama aylık 700-800 lira civarında kredi taksidi ödeyebilrim 4 tane hacizlik dosyam var gerçekten zor durumdayım

  2. Hiç bir bankaya borcum yok daha önce yasal takipteydim büyük bir firmada 4 yıldır çalışıyorum gelirim yüksek 15000 TL lazım 12 ay olabilir (borcu yoktur yazısı mevcut bütün borç 6 ay sonra bile kapatılabilir dönüş bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir